سرخط خبرها
خانه / خبرهای شرکت / آشنایی با انواع باتری خودرو و انتخاب محصول مناسب

آشنایی با انواع باتری خودرو و انتخاب محصول مناسب

باتری خودروها از نظر ساختمان بر دو نوع اند:

۱- سیلد:

تکنولوژی جدید تولید باتری که این نوع باتری در ایران به نام اتمی شهرت یافته و برعکس که همه فکر می کنند این نوع باتری الکترولیت (اسید) ندارد! اینگونه نیست دارای الکترولیت است اما با توجه به جنس خاص صفحات درون آن نیازی به نگهداری و افزودن آب مقطر ندارد.از انواع جدید این نوع باتری سیلد کلسیوم و سیلد سیلور کلسیوم می باشد که قیمت و طول عمر بیشتری نسبت به انواع باتری ها دارد.سیلد سیلور کلسیوم بهترین نوع باتری بوده که فقط تعداد معدودی از تولید کنندگان بزرگ خارجی قادر به تولید آن می باشند.

.۲- اسید شارژ:

که نوع قدیمی باتری بوده و از نشانه آن وجود ۶ درب روی باتری است که با باز کردن ۶ درب باید سطح الکترولیت را ببینید و در صورت کسر الکترولیت بایستی آب مقطر اضافه کنید پس نیاز به نگهداری و بازدید دارد.حال با توجه به گرانتر بودن باتری سیلد واقعا چه نوع آن برای شما مناسب تر است؟ آیا اینکه “هر چه بیشتر پول بدیم بیشتر آش میخوریم” اینجا هم صادق است؟

جواب منفیست!

تنها راه برای فهمیدن جواب سوال بالا تست دینام با دستگاه مخصوص است.

.

حال نوع را انتخاب کردم چه آمپری بگذارم؟

.

سه مقوله مهم وجود دارد :.

۱- ولت باتری که به زبان ساده همان قدرت برق باتری است که تمامی باتری موجود معمولا ۱۲ ولت است.

۲- آمپر باتری که به زبان ساده همان میزان ذخیره برق باتری بوده که بین ۳۵ تا ۲۲۰ برای خودرو ها متغیر است.

۳- خروجی برق باتری که ترکیبی از ولت و آمپر است یعنی در دمای ۱۸- سانتی گراد باتری چه قدر نیرو با ولتاژ ۱۲ میتواند خارج کند. ( قدرت استارت زنی )

نمایندگی باتری حسن روحانی

****** در صورت نیاز شما می توانید با شماره همراه ۰۹۱۱۱۱۷۵۹۶۹ تماس گرفته و در رابطه با خرید باتری مناسب مشاوره بگیرید و با مشخص شدن نوع باتری مورد نیاز به یکی از شعبه های ما مراجعه کنید تا باتری متناسب با وسیله نقلیه شما تحویل داده شود . هم چنین نمایندگی باتری روحانی آماده است تا تعویض باتری وسایل و تجهیزات شما را در محل و رایگان انجام دهد . علاوه بر شماره تماس فوق شما می توانید با آدرس ایمیل Hassanrohani5969@outlook.com با ما در ارتباط باشید و سوالات و پشنهادات و انتقادات خود را مطرح کنید . ******

شعبه اول : مازندران – بابل – موزیرج – ارشاد ۲۱ – روبه روی کوچه چاپ پیام

شعبه دوم : مازندران – بابل – شهر گتاب – بالاگتاب – چهارشنبه بازار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *